Inphyblog vol. 1

Nedávno zde zveřejnil svůj první Ty Nikdy blog Idea a teď přinášíme pokračování. Tentokrát se rozepsal jeden z producentů - Inphy. Přečti si blog o tom, co se momentálně děje kolem tohoto mladého talentu.

"Pokud mě někdo trošku sleduje (...resp. sleduje moji tvorbu), tak si mohl všimnout playlistu "SoundcloudBeat(s)PerWeek". Jde o to, že se budu snažit nahrávat na soundcloud alespoň jeden beat za týden. Nic víc, nic míň. Poslední dobou jsem toho měl ale jaksi moc (škola + jiné věci týkající se hudby), takže včera jsem teprve nahodil Week5. Každopádně - zkouškové období už skončilo a já se budu snažit nahazovat víc beatů týdně. Doufám. Jsem taky trochu flákač... ale dám to. Věřím tomu. O covery se mi mimochodem stará "Nopromo", člověk, kterýho rozhodně doporučuju sledovat. Baví mě to.

Další věc je, že mi byla mojí ženou rozšířena "sbírka" kontrolerů. K narozeninám jsem obdržel AKAI MPKmini a ... je to zase o něčem jiným. Hlavně ty bicí. Občas si je ještě trošku posouvám myší, ale někdy to tam plácnu přesně tak, jak chci. Klávesy se na ty bicí moc nehodí, no. A jak řekl strýček Ben, "S novým kontrolerem přichází velká odpovědnost.". A já to samozřejmě vím, takže si tady připravuju nějaké live sety a třeba se s nimi někdy někam podívám. Počkejte si.

S FNTMem, Dubasem a Gruzem jsme byli 7.2. v Praze na Thank You Jay Dee a rozbili jsme si hajtky v Beat Battle Episode 1, kde podlemě zaslouženě vyhrál Gruzo. Takže BIGUP. Ty basy se třepaly. Měli jsme zadaný remix na Classic od Medaphoara a pak jsme měli vysamplovat Butlerovo Just Because I Really Love You (což pro mě bylo trošku těžší, protože to znám xkrát vysamplované... ale zvládl jsem to. Woot.). Všechno to bude možné slyšet na net-releasu, který se už chystá. A podle mě se máte na co těšit. Zkráceně - super zkušenost, super akce, koblihy.

Samozřejmě, jak už Pepa říkal, březen - TNKD deska. To budou rakety. I moje rakety. Máte se na co těšit #2.

A já mizim. WOOT!" 

http://facebook.com/inphyofficial
http://inphy.tumblr.com