KATO A REST JSOU A)TÝM

Po letech slov přichází ke slovu čin. A také Kato z Prago Union a Rest…Dvě jména, která jsou každé samostatně již dlouho neodmyslitelně spjata s českou hip-hopovou scénou, se nyní dala dohromady ve společném projektu A)TÝM

A proč A)TÝM? No přece protože za ním stojí dva Adamové. Jméno ale není zdaleka to jediné, co mají oba protagonisté společného, právě naopak. Resta s Katem spojuje jak přátelství, tak podobný vkus a láska k rapu. Sdílejí též velmi blízký pohled na věc a přístup k ní.Že to nejsou pouze plané řeči, se konečně mohou všichni přesvědčit na vlastní uši, protože pod hlavičkou Ty Nikdy Label / Strojovna právě vyšlo jejich společné album. Čtrnáct skladeb poctivého rapu od srdce i plic — na to se vyplatilo si pár let počkat.

Kato a Rest jsou A)TÝM a na všech streamovacích platformách i na CD je od 26. dubna k poslechu jejich nová deska. A ani vinyl na sebe nenechá dlouho čekat.Na závěr připomeňme, že Adamové pokřtí svůj nový projekt 14. května v Lucerna Music Baru v Praze a 23. května v brněnském Kabitetu Múz.

Řekněte: "Á"...

Album je k poslechu na všech digitálních platformách a na Ty Nikdy e-shopu i v podobě CD.