KOTVIM TAM, KDE MÁM.

“Kotvim tam, kde mám” je dokument o celé La Familii, kompletní smečce bláznů, která se pohybuje kolem Paulieho Garanda. Ve většině případů se za objektiv staví právě on sám, tentokrát tuto pozici přenechal mládíkům z jižních Čech, studentům z filmové školy v Písku. 


Dokument je sondou do každodenního Garandova života, vezme vás na místa, kde vzniká nápad a vzápětí probíhá i samotná realizace. Takže budete moct nahlédnout i do jeho nahrávacího studia a do backstage klubů. Slovo bude mít i Garand Brand, jeho vášeň pro módu. Dokument “Kotvim tam, kde mám” je zrcadlem a možná mnohým z vás změní pohled na samotného Paulieho. Hlavní roli hraje pracovitost, přístup a vytrvalost. 

"Jelikož Paulieho již delší dobu poslouchám a vždycky mi připadal jako velice zajímavý a ojedinělý nejen jako interpret, ale i jako člověk, rozhodl jsem se ho oslovit s nabídkou natočení dokumentu o jeho osobě, kde jsem ho chtěl ukázat lidem, jaký je ve svém soukromí a jaký je před veřejností. K mému velkému překvapení celkem rychle souhlasil, že nějakým "neznámým studentíkům" z filmové školy dá šanci a to dokonce bez nějakých velkých výtek.Ovšem jak později přiznal, po prvním natáčecím dnu nám moc nevěřil a začal z toho sám být nervózní. Žádný materiál ani brzký sestřih jsme mu neukazovali, až skoro finální verzi samotného filmu. Když jsme mu tu verzi poslali, a na telefonu jsem viděl, že volá Paulie, svíralo se mi až hrdlo ze strachu, co řekne, naštěstí hodnocení bylo kladné a Paulie byl velice spokojený a díky tomu, se tato naše skoro půl roční snaha vytvořit film o Pauliem může dostat i mezi fanoušky. Ještě jednou bych chtěl Pauliemu poděkovat, za tu příležitost, že se nám nevysmál, a snad jsme jeho obavy rozptýlili a ukázali mu, že ten čas kterej sám do toho dokumentu vložil, jsme dokázali, zužitkovat nejlépe jak to šlo." Řekl Jakub Spousta, režisér a hlava dokumentu.