L.B.C. JAKO POSLEDNÍ ZÁŘEZ BOOMERANGU.

Co je po dlouhých cestách větší odměnou, než se vrátit domů? Nic. Liberecká dvojice se vrací s posledním klipem “L.B.C.” nazpět do Liberce. Trackem i klipem. Znamená to ukončení kapitoly s názvem “Boomerang”, desky, která vyšla v listopadu 2015. Předcházely jí klipy, po jejím vydání následovaly další klipy, velká a v podstatě nekonečná tour po českých klubech. Celou tvorbu Garanda provází neskutečná energie a neutichající vášeň tvořit. 


Jelikož jsou pro Paulieho po muzice největší symboly rodného města Ještěd a hřiště FC Slovanu Liberec, vydali se společně s životním parťákem Zdendou Sopůškem přímo na místa činu. V klipu na vás budou promlouvat záběry z neskutečné stavby a liberecké dominanty vysílače. Garand se s partou vydal i na stadion Slovanu, zážitek. Refrén obohatil LBC rodák Jakub Děkan a beat opět dodal Kenny Rough. To už tady bylo třeba v hitu “Pavučina lží”, která byla spíše kritikou, “L.B.C.” je oslavou. 

Ikdyž klip v dnešních dnech působí zvláštně, hlavně kvůli sněhu, natáčel se před měsícem a sníh a chlad skvěle dokresluje atmosféru tracku.


“Boomerang” je tedy uzavřen po stránce videí, kluci jedou nonstop koncerty, čekají je letní festivaly a na podzim zase pár překvapení. Co je ale důležitou informací, že konec kapitoly znamená začátek nové. A tou novou je videosingl, připravovaný na prázdniny. Takže už za chvíli se zase PGxKR ozvou.