Laboratoř. Nová Ty Nikdy rubrika.

Rozhodli jsme se na našem webu spustit novou nepravidelnou rubriku Laboratoř, ve které se zaměříme na Ty Nikdy producenty. Celý koncept je jednoduchý - daný producent dodá fotky svého studia a krátce je popíše. Nic víc, nic míň. Prvním "pánem na holení" je producent Dubas, který momentálně žije ve městě s příznačným názvem - Holice. Níže tedy sleduj fotky (autor Standa Štěpánek / Twitter @mowxy_) a Dubasův popis.


Trafika u Dubas - Nevim jestli tomu říkat studio, ale dejme tomu))) Mám to ve svým malým 1 plus 1 bytě, takže půlka místnosti postel a druhá půlka studio. Dlouhou dobu jsem do toho moc nevrážel a dělal se set-upem notebook plus obyč. 2 plus 1 k pc repro))) Takhle jak to vidíte to vypadá asi 2 - 3 měsíce. Průběžně pořád něco přikupuju a sháním, chtěl bych časem přejít na analog mix, tak uvidíme))


Neustále se snažím kupovat starý LP a 7 palce, takže tím zarovnávám veškerý volný místa. Nedávno jsem na Aukro koupil tyhle starý klávesy Tesla Delicia HT 37, ve své době jedny z předních cz elektronických varhan s hodně old zvukem, ty malý Yamahy se chystám už půlroku překopat tzv. ,,circuit bending´´ ale pořád se k tomu nemůžu dostat. Mám teď pujčené doma dva Korgy - Electribe MX a Er1 ale ty se v době focení jeste nestihly dostavit))) Jinak gramofon na sampling Omnitronic, mix na propojení signálu od M-Audia.


Fattezovo MPC. Zatím přes to jen hraju live a na produkci se s tim stale učím. Tenhle litr je, co řikal Fatte, nějaká US. verze, a je v ní jinej OS než v originále. Miluju na tom hlavně ty compresory)) the reallage)


Základ je HP Probook 4510s. Externí zvukovka Alpha Lexicon. Studiové Monitory Behringer Truth B2030A. Super věc jsou malý USB klávesy Akai Lkp 25, vejdou se do brašny k notebooku, takže mužes produkovat hned téměř kdekoliv.