LIVIN CONTEST REMIX VYHLÁŠENÍ

K ročnímu výročí vydání alba Mezi prsty od Paulieho Garanda s DJ Wichem jsme se rozhodli uspořádat remix contest. Do soutěže jsme vybrali asi nejvetší bombu z desky, track LIVIN, který Paulie a DJ Wich nahráli společně s Restem, kolegou z labelu Ty Nikdy.

Dali jsme tím jedinečnou možnost zremixovat track Livin a nechat ukázat beat skills všem beatmakerům ať už profesionálům nebo začátečníkům. 

Absolutně jsem nečekali, že přijde tolik remixů. Prokousat se pozorně skrz 150 skladeb a vybrat tři nejlepší byl skoro nadliský úkol.” Popsal Paulie ve zkratce výbirání těch nejlepších tracků.

POŘADÍ SOUTĚŽE:
První místo si po odnesl remix od UMP Beats a to hned z několika faktorů. Vystihl atmosféru, trefil refrén i se sample vokálem, zefektoval místama části akapel, nastříhal z hlášek závěrečný brigde a celkově si s věcí nejvíc pohrál. Obrovská gratulace k první příčce.
1.MÍSTO - UMP BEATS

Druhý a třetí místo obsadili producenti DJ Romnie a Akvamen , který odvedli skvělou a precizní práci. Gratulujeme.
2.MÍSTO - DJ ROMNIE
3.MÍSTO - AKVAMEN 

V neposlední řadě bychom chtěli vyzdvihnout pár dalších remixů, které stojí za to zmínit a mít víc času a prostoru, vyhlásili bychom víc kategorií a určitě by nepřišli zkrátka. Kritéria však byly popasovat se s refrénem, ale i přesto tady pár parádních kusů.

AGAMATH - skvělá elektronická produkce a instrumentální refrén je banger.
D-NUT - samplovaná stylovka, která má super vibe. 
CHRONIK - tvrdost a baví mě zefektovaná akapela
CODY SEVEN - skvělá atmosféra a atypická skladba bicích.

Bylo to extrémně těžký rozhodování, takže vám tu chceme ještě představit celý playlist remixů, abyste si mohli obrázek udělat sami.

FULL PLAYLIST CONTEST REMIX

Ještě jednou díky všem!


Vítezný track od UMP BEATS na našem YouTube