Novinka na shopu. Ty Nikdy kraťasy.

Po tom, co jsme vám prodávali trika, mikiny, bundy, kšiltovky a další, jsme dnes na náš e-shop naskladnili nový produkt. A po Ty Nikdy Spapbacks se jedná opět o úplnou novinku, kterou jsou kraťasy. Ty jsme nechali vyrobit ve spolupráci s firmou Skafandr a jsou dostupné dokonce ve dvou provedeních.

Kraťasy mají originální pánské střihy, jsou vyrobeny 100% ruční metodou a zemí původu je Česká republika. Takže se jedná o maximálně domácí produkt. Objednávat je pak můžete buď v jeanové, nebo plátěné verzi. Skafandr pro nás v minulosti připravil například sérii spodního prádla a do budoucna chystáme další unikátní spolupráce.Veškeré informace ohledně e-shopu získáte kromě tohoto webu taky na speciální Facebook stránce, která se zaměřuje čistě na Ty Nikdy Label Merchandise. Pokud tedy nechcete, aby vám unikla jakákoliv novinka, tak doporučujeme sledovat.

Tyto kraťasy, stejně jako další Ty Nikdy oblečení a muziku, budeme mít i ve speciálním Ty Nikdy stánku na festivalu Hip Hop Kemp, kde zároveň budou poprvé exkluzivně k dostání nové desky V hlavní roli a Fatte No More. Už brzy přineseme o stánku kompletní info.