Novinky a Ty Nikdy Label Merchandise

Máme merchandise. Máme ho hodně a do budoucna ho budeme mít ještě víc. Už dávno ho nevyrábíme pro pár kamarádů, ale pro stovky fanoušků, kteří po nás neustále požadují další a další kousky. V minulosti jste si od nás mohli koupit trika, mikiny, windrunner bundy, baseball bundy, opasky a dokonce taky boty, nebo spodní prádlo.

A protože zájem o merchandise je opravdu velký, rozhodli jsme se založit speciální Facebook fanouškovkou stránku, která bude zaměřená čistě na Ty Nikdy Label Merchandise. Často se totiž stává, že dotazy typu „kdy budou nové trika xy?“ doslova zahlcují diskuze na naší běžné Ty Nikdy stránce a komentáře k danému tématu se tak ztrácejí v záplavě dotazů na merchandise.

Pokud se tedy budete chtít zeptat na cokoliv ohledně našeho merche, nebo budete chtít vyřešit nějaký problém s merchem spojený, obraťte se zmiňovanou stránku. Tu má na starosti člověk, který má přehled o všech aktuálních novinkách a plánech týkajících se triček, mikin a všech dalších věcí, které můžete najít na našem shopu.

A jak jsme zmínili v úvodu tohoto článku, v budoucnu nehodláme polevovat a tak se můžete těšit na spoustu novinek, které vás budou čekat během letních měsíců. Jako první budou na shopu do 14 dnů naskladněny Ty Nikdy kraťasy a snapbacky. Konkrétně snapbacky jsme už před pár dny měli zkušebně k prodeji a všechny se vyprodaly během pár hodin. Proto teď čekáme na novou a větší várku.

Pokud tedy chceš mít aktuální přehled o produktech značky Ty Nikdy, sleduj Facebook fan stránku. Jinak si užívej začínající léto a těš se na vše, co na tebe během letních prázdnin chystáme.