O BEATECH A REMIXECH

Album “O beatech a lidech” se po půl roce dočkalo recyklace v podobě šestnácti remixů. Tento projekt tímto krokem definitivně v labelu získal první místo v počtu spolupracujících hostů na jednom albu. 

“Vždycky mě fascinovaly remix alba, poslední co ve mě zavibrovalo, byly Vecovy Funkčné remixy s naprosto skvělým obalem. Rád upozorňuju na beatmakery, které mám rád. Spousta z nich udělala mnohem lepší věc, než já v originálním znění, ale to je realita toho, když k tomu pustíš lepší lidi.”

Remixy alba jsou jediná věc, která nevyjde fyzicky, první várka LP byla vyprodaná v den vydání, druhá várka je už skoro pryč. Instrumentální verze alba se vyprodala hned. 

“Těší mě ten zájem o projekt, se kterým v podstatě nejde koncertovat, protože tam nemám tolik vokálních partů, aby to utáhlo koncert. Celkově mě těší, že jsem se sám dokázal vyburcovat k výkonům, ale největší radost z remixů mám z Gaexe — konečně přispěl nějak jinak než jen masteringem.” 

Na remixovém albu se vystřídali Ideovi oblíbenci napříč žánrovým omezením. Ze Slovenska je to Fallgrapp, Hey Emil, Prezident Lourajder, za Česko DJ Fatte, Raw Honey, Vision of 1994, Funk Moguls, DTonate, Radimo, MC Gey, Gury, Magenta, Krudanze, Inphy a celou věc zakončuje svým dubovým remixem Gaex.

Celý projekt najdeš pod tímto odkazem