OPIČÍ KRÁL VRACÍ ÚDER!


Dvojka MC Gey & DJ Fatte, toť všem jistě dobře známá továrna na hudbu, která se vymyká všemu ostatnímu, cos kdy v životě slyšel. Po svém debutovém albu "Imaginárium Naprosto Běžných Podivností" z roku 2011 jsou tito dva pásci zpět s novou dlouhohrající deskou "Opičí Král Vrací Úder". A je to návrat ve velkém stylu - již při pohledu na tracklist čítající 17 písní je jasné, oč tu poběží. Názvy skladeb jako "Batoh Osudu", "Brusle Smrti", či titulní singl "Líná Huba Břehy Mele" napoví, že tady se nudit nebudeme.


Na svou cestu po pralese si pánové přizvali několikero hostí v čele s fenomenálním zpěvákem Martinem Svátkem ve skladbě "Moje Džungle". Dále tu potkáme Tona S ze zpřízněné party Gramo Rokkaz (zde pod uměleckým pseudonymem Homo Teplota), Radima z Prago Union a samozřejmě Ty Nikdy kolegy Boy Wondera s Ideou. Největším překvapením ale jistě bude DJ Fatte na mikrofónu ve skladbě "Refrén".


Divoká jízda nabírá zběsilé tempo a Gey nám servíruje jeden šílený příběh za druhým. Aby snad bláznivá nálada slabším povahám nezačala lézt na nervy, poznáme i Geyovy nálady lyričtější. Tak jako například v čarokrásné skladbě "Vážná Známost".


A kde všude se dá Opičí Král zastihnout? CD nosič samozřejmě objednávej přes Ty Nikdy e-shop, k dostání bude také na nadcházejících koncertech Geye a Fattea. Pro ty, kdož stříbrným plackám neholdují je deska připravena v elektronické podobě na iTunes, Spotify a Bandcampu. Celá deska je samozřejmě již tradičně k dispozici k poslechu na Ty Nikdy Youtube kanálu. Takže teď si dej do pití dva čajový sáčky a už to laď!

"Kde je tady elektrika, kurva?"