PAULIE GARAND - APERITIV

Album Amonit je venku už několik týdnů, takže uzrál čas na další vizuál v podobě klipu na “Aperitiv“, úvodní track desky. Podstatná část videa vznikla už před relativně dlouhou dobou, v lednu letošního roku. Následně byl materiál doplněn o archivní záběry a výsledné dílo nyní přichází jako připomínka blížících se albových křtů, na které Paulie vyrazí v listopadu a prosinci v doprovodu své živé kapely a kde tato posmutnělá melancholická skladba zazní jako intro...

“Někdy se přistihnu, že mám hlavu v dlaních. Dusim se a nevim kde sám sebe najít.”


Klip se točil pod vedením Ondřeje Kudyna na lokacích v Německu a Liberci, například v legendárním kině Varšava, které Paulie odmala navštěvoval právě s prarodiči, jimž je album Amonit věnováno. Skladba “Aperitiv“ je právě takovou vzpomínkovou terapií, která odstartovala celý proces tvorby desky:

“Kudynski ke mě přijel na víkend pod Ještěd, kde sme jezdili na prkně, přežírali se v bistru a večer popíjeli u filmů a řešili chystanej klip Masky. Bylo to v lednu, na začátku tohoto roku. No a mezitim jsme natočili pár street záběrů, ze kterejch vznikl tenhle vizuál doplněnej o rodinný archivní záběry z VHS.”


Jak již bylo řečeno, Paulie Garand v následujících týdnech navštíví několik česko-slovenských měst se svojí akustickou show k albu. Vstupenky rychle mizí, takže s nákupem se nevyplatí váhat!

30.11. Praha ➡ https://fb.me/e/2trahJvby
09.12. Liberec ➡ https://fb.me/e/3x1zKIrO6
16.12. Brno ➡ https://fb.me/e/2fNaZ6L1s
17.12. Bratislava ➡ https://fb.me/e/4XhI6QwEC

Vstupenky na všechny akce naleznete na https://pauliegarand.cz/koncerty/