Paulie Garand dokumentuje V hlavní roli Tour

Paulie Garand & Kenny Rough jsou aktuálně na turné k novému albu Molo, které odstartovalo minulý víkend a potrvá až do května. Pokud stále nevíte, zda na některý z nadcházejících koncertů v rámci tour vyrazit, možná vám v rozhodování pomůže následující videoreport z předchozího turné. To se vztahovalo k albu V hlavní roli a trojice Paulie Garand, Kenny Rough a Jakub Děkan na něm na podzim 2013 navštívili 14 českých a slovenských měst.


Celé turné zaznamenala filmařská skupina Burg Production, která funguje ve složení Filip Jäschke a Jan Dolejší s tím, že Burg Production spolu s Pauliem stojí také za režií celého díla. Několik doplňujících záběrů navíc dodali Ivo Repčík aka Šmejdy a Michael Reindl. Střih si pak vzal na starosti Jan Dolejší. Dokument vznikl za podpory jak Ty Nikdy Records, tak Snapbacks.cz a libereckého Golf Baru. Posledním a zároveň nejsilnějším partnerem turné byli všichni fanoušci, kteří nás na koncertech podpořili a bez kterých by tento krátký dokument nikdy nevznikl.

Vám už teď tedy nic nebrání v nasátí atmosféry, která celou tour provázela a která se bude opakovat i na právě probíhající Molo Tour 2014. Nové album Paulie Garand & Kenny Rough – Molo je právě v prodeji u Ty Nikdy Records.

Koupit Molo  na CD.

Koupit Molo digitálně.


Paulie Garand & Kenny Rough – Molo Tour 2014

19.3. Plzeň – Anděl Music Bar

21.3. Praha – Rock Café

22.3. Bratislava – Nu Spirit

28.3. Kutná Hora – Planet Music Club

4.4. Ostrava – Barrák

5.4. Brno – Melodka

14.4. Kladno – Poldofka

16.4. Zlín – Busfest

18.4. Liberec – Golf Bar

24.4. Olomouc – S-cube

26.4. Hracholusky – Kulturní dům

3.5. Kolín