Paulie Garand jako support Mac Millera

Už příští pátek 29. června vystoupí v pražském klubu Roxy americký rapper Mac Miller, který je považovaný za jeden z největších objevů a talentů posledních let. Pokud tě Miller baví a na koncert se chystáš, mohlo by tě potěšit, že se tam jako support objeví Paulie Garand & DJ Kenny Rough. Paulie dá před Macovým koncertem svojí show seskládanou z jak sólových, tak i celolabelových hitů a jako bonus přidá ochutnávku pár skladeb z chystané desky, na které právě teď pracuje.

Mac Miller ve svých dvaceti letech dokázal kolem svého jméno vyvolat neskutečný ohlas a v tak mladém věku má za sebou to, čeho jiní nedosáhnou za celý život. Přes 60 000 prodaných digitálních kopií jeho debutové desky Blue Slide Park, miliony prodaných singlů, dosažení na vrchol Billboard album charts a další. A to vše, jako nezávislý umělec, bez ztráty vlastního stylu a názoru.

Paulie Garand se netají tím, že je sám velký Millerův fanda a svým harantským stylem se mu i trochu přibližuje. Proto si myslíme, že volba právě jeho jako support vystupujícího byla ideální. No a že se Paulie sám na koncert těší jde poznat i z jeho krátkého vyjádření. "Musim poděkovat hlavně naší skvělé manažerce Micheale, která měla ten nápad, že by bylo super, kdybych tam vystoupil. I po tříměsíční tour s labelem je to koncertní výzva, jelikož budu trochu posranej před jménem jako je Mac Miller. Můžu říct asi jenom to, že se mega těšim."

Takže nezbývá než si projet diskografii obou pánů a těšit se na koncert. 29. 6. se uvidíme v Roxy. Bližší info o akci získáš na Facebook události.