Paulie Garand je Retard a má nový videoklip

Paulie Garand se opět o něco přiblížil vydání své druhé sólo desky pod Ty Nikdy a tak se, po dva roky starém albu Harant, už 16. srpna dočkáme desky s názvem V hlavní roli. Z té jsme vám prozatím naservírovali dvě ochutnávky. Videoklip V cizích rolích a singl Du s větrem s hostujícím Restem. Teď, dva týdny před vydáním, je čas na další novinku. A tou je videoklip na skladbu s názvem Retard.

Po vážnějším singlu Du s větrem se Retard nese opět v úplně jiném duchu a jak text, tak videoklip dokonale vystihují název skladby. Retard je uvolněná letní záležitost, která ale postrádá všechny obvyklé klišé letních hitů, čímž se zvedá její životnost. Stejně jako u předchozích dvou singlů má i v tom nejnovějším prsty liberecký producent ODD, který pro Paulieho vyprodukoval třetinu nové desky. S živými nástroji pak dopomohl taky zvukový mistr Ondra Žatkuliak. O kameru se postarali Filip Jäschke & Martin "Scream" Bidlo alias BURG Production, střih a postprodukci si pak zajistil Paulie Garand sám

Deska V hlavní roli vyjde, stejně jako nová sólo deska DJ Fattea s názvem Fatte No More, 16. srpna 2012 a poprvé bude exkluzivně k dostání ve speciálním Ty Nikdy stánku na festivalu Hip Hop Kemp, kde si kromě našich desek a merchandise budete moct zakoupit i desky a merchandise vybraných Českých a Slovenských interpretů. Už brzy přineseme bližší info.

Na závěr ještě přikládáme finální tracklist a cover k desce. Je se na co těšit.Teď už užívej Retarda a 16. 8. 2012 žádej novou desku u svého oblíbeného labelu.

Twitter hashtag #vhlavniroli

Paulie Garand - V hlavní roli (Ty Nikdy, 2012)

01 Kevin (prod. Peko)

02 V cizích rolích (prod. Kenny Rough & ODD)

03 Klid (prod. Smart)

04 Beverly Hills (prod. Kenny Rough)

05 Du s větrem feat. Rest (prod. ODD)

06 Monokly (prod. ODD)

07 Psaní z lahve (prod. DJ Fatte)

08 Retard (prod. ODD)

09 Pavučina lží feat. Jakub Děkan (prod. Paulie Garand)

10 Pramen (prod. Inphy)

11 VHS feat. Erika Fečová (prod. Paulie Garand & Kenny Rough)

12 Nebeská feat. Rest (prod. Dtonate)

13 Ona feat. Karol (prod. ODD)

14 Sme co sme feat .Lyrik (prod. DJ Fatte)

15 Barbarov feat. Lipo (prod. Kenny Rough)

16 Společenská (prod. Kenny Rough)

17 Schody do podchodů (prod. Kenny Rough)

18 Cesty domů feat. Erika Fečová (prod. ODD)