Paulie Garand - Klid. Making of video.

Paulieho videoklip Klid, který je v pořadí třetím videem z desky V hlavní roli, je na světě už více než dva týdny a pravděpodobně většina z vás měla možnost ho vidět. Pokud vás ale zajímá, jak tohle podzimní video vznikalo, uvolnil Paulie krátký Making of dokument, ve kterém je možnost nahlédnout do zákulisí natáčení.

O natočení a střih Making of se zasloužili pánové Martin Čepela a Zdeněk Sopůšek, kteří společně pod značkou Sentral Production spolupracovali taky na samotném videoklipu. 

Kromě zmíněného krátkého dokumentu vás ale chceme upozornit i na další dvě zajímavosti. Tou první je video z klubu Freeško v Rožnově pod Radhoštěm, který uplynulý víkend hostil právě probíhající Čundr Country Tour. Ve videu můžete vidět Paulieho sloku hitu Nonstop a atmosféru panující v klubu, do kterého dorazilo přes 400 lidí. 

A Čundr Country Tour a celkově Paulieho se týká taky poslední informace. Už tento pátek 26. 10. totiž Paulie Garand v rámci tour pokřtí svojí desku V hlavní roli. A to kde jinde, než na domácí půdě v Liberci, konkrétně v klubu Golf Bar, který už můžete znát například z videoklipu Retard. Ten se nebezpečně přiblížil hranici 500 000 shlédnutí, za což vám samozřejmě děkujeme.

Sledujte tedy níže přiložená videa a těšte se na další novinky týkající se Ty Nikdy Labelu.