Paulie Garand ohlašuje V hlavní roli Tour

Minulý týden jsme při zveřejnění novinky Kotvim načali téma připravované V hlavní roli Tour 2013, které se bude účastnit trojice Paulie Garand, Kenny Rough a Jakub Děkan. Týden od premiéry klipu je tedy na čase dodržet slovo a zveřejnit veškeré důležité informace o turné. Nemá smysl nic protahovat, pojďme na to.


V hlavní roli Tour 2013 v podstatě uzavírá období spjaté se stejnojmennou deskou a pomalu připravuje půdu pro nadcházející počiny. Paulie za necelý rok, co je deska V hlavní roli dostupná, objel řadu koncertů ať už sólo, nebo se svým domovským labelem. Deska během tohoto období dozrála a díky hitům jako Pavučina lží, Retard a dalším se nesmazatelně zapsala do paměti dlouhého zástupu fanoušků. 

Během chystané tour doplní na čtrnácti zastávkách libereckého Haranta jeho kolegové - vokalista Jakub Děkan aka Děkys a producent Kenny Rough. Celou tour budou také doprovázet filmaři z BURG Production, kteří z nasbíraného materiálu připraví koncertní DVD. Jako bonus bude navíc na všech koncertech k prodeji speciální tour merchandise a samozřejmě Paulieho desky.

Paulie Garand však kromě plánování turné neprožívá letní pracovní kolaps. Naopak totiž usilovně pracuje na nové desce, kterou mu kompletně odprodukuje zmíněný Kenny Rough. Na koncertech v rámci tour tak budou určitě ke slyšení nové skladby včetně úvodního singlu Kotvim.

Nezapomeňte tedy - Paulie Garand, Kenny Rough & Jakub Děkan - V hlavní roli tour. Na podzim 2013 ve vašich klubech.

06.09. Frýdek Místek – Stoun

07.09. Olomouc – S-Cube

13.09. Děčín – Club

14.09. Ostrov u Karlových Varů – Družba

19.09. Plzeň – Anděl Music Bar

21.09. Chomutov – Open Air

27.09. Nový Jičín – Koruna

28.09. Praha – Chapeau Rouge

04.10. Bohumín – Sodovkárna

05.10. Velké Meziříčí – Kulturní dům

11.10. Bratislava – Nu Spirit

12.10. Trenčín – Piano

18.10. Liberec – Golf Bar

19.10. České Budějovice – Lucerna