Paulie Garand posílá nový videoklip La Familia

O tom, že dvojice Paulie Garand & Kenny Rough chystá společnou desku, už pravděpodobně většina fanoušků slyšela. Nejspíš se k vám také dostaly i prozatím dva zveřejněné videosingly Kotvim a Manifest. A informace, že album vychází 1. března 2014 pod vydavatelstvím Ty Nikdy, také není nejnovější. My ale nyní, necelý měsíc před vydáním, přinášíme další část do skládačky, kterou je třetí singl s názvem La Familia.


Skladba pojednávající o nejbližší rodině a přátelích je další z osobních témat, kterými se Paulie ve svých textech často zaobírá. Poselství celého textu je tedy jednoduché a jasné, samotný obsah a forma provedení jsou však to, co odlišují singl La Familia od dalších skladeb s podobnou tématikou. "Vždycky sem chtěl napsat text o těch nejbližších, ale přišlo to až s timhle Kennyho beatem. Takovou věc ani nejde napsat dvakrát.Proto si jí nesmírně vážim. Úzkej kruh lidí, který stáli při vzniku skladby i klipu říkaj, že je to moje životní dílo. Mám upřímně fakt obří radost, že se to povedlo. Viva la Famila." dodává Paulie.

Stejně jako v případě předchozích singlů má i La Familia vizuální podobu. O tu se postarala dvojice kameramanů Jakub Šimůnek a Filip Jäschke pod režijní taktovkou Paulieho Garanda. Ten si, stejně jako v mnoha dalších případech, videoklip i sám napsal a sestříhal. Autorem muziky je Kenny Rough, který má na svědomí všechny beaty na chystaném albu. Refrén skladby La Familia pak nazpíval pěvecký sbor 5.B ZŠ a ZUŠ Jabloňová pod vedením PaedDr. Jana Prchala.

Samotná deska ponese název Molo a jak již bylo zmíněno – 1. března 2014 ji můžete očekávat v prodeji fyzicky na našem eshopu, na koncertech, nebo digitálně na iTunes.

"Přátelství je nade všechno. Přátelství je víc než nadání. Je to víc než vláda. Skoro se rovná rodině. Kdyby ses obklopil hradbou přátel, nemusel bys mě prosit o pomoc." - Mario Puzo