PAULIE GARAND PŘINÁŠÍ NIRVANU.

"Nirvana symbolizuje můj momentální stav v souladu s hudbou. Na jednu stranu je to věc, kterou miluju, vysněná realita a extáze. Na druhou stranu po letech v procesu taky občas bludnej kruh, ze kterýho neumim utýct", řekl Paulie Garand o svojí nové desce. 

Po dvou albech s jeho dvorním producentem Kenny Roughem se rozhodl vydat sólovku, na kterou oslovil hosty jak na sloky, tak na beat. A povedlo se to dotáhnout do finálu po všech stranách, Nirvana je tady.Po prvním singlu Play jsme si mohli představit spíše hitovou desku s letním nádechem, ale výsledek alba mluví jinak. Půl na půl temná deska na domácí poslech versus klubová atmosféra na party. Vše zastřešeno Paulieho lyrickým rukopisem a skvělou schopností vyprávět příběhy. Hosty pečlivě vybíral a nakonec to jsou - jeden z nejlepších lyriků ze Slovenska Supa, label kolegové Idea a Boy Wonder, flower Gumbgu, na refrénu Miris a ADiss a skvělá Lenny.


Kenny Rough má na desce 4 zářezy, zbytek obstaraly jména jako Special Beatz, Maiky Beatz, DJ Wich, Fiedlerski, label producent Inphy, Grimaso, Dom a Madskill. 

01 NIRVANA (produkce Kenny Rough)
02 V ZRCADLE (produkce Kenny Rough)
03 BALI (produkce Maiky Beatz)
04 NEONY (produkce Kenny Rough, feat Miris)
05 LOYALTY (produkce Paulie Garand a Kenny Rough, feat Supa, Idea)
06 COLOSSEUM (produkce Special Beatz)
07 ALCATRAZ (produkce Dj Wich, feat ADiss)
08 PLAY (produkce Fiedlerski)
09 VAJGLY (produkce Inphy, feat Gumbgu)
10 BAR(BAR) (produkce Dom)
11 PENICILIN (produkce Grimaso, feat Boy Wonder)
12 SE MNOU (produkce Madskill)
13 RE-GENERACE (produkce Dj Wich, feat Lenny)
O design obalu se postaral Ondřej Beneš ze studia Dinamo, fotky nafotil, dá se říct, Paulieho dvorní fotograf Radek Kudláček

K albu se pojede samozřejmě i velká tour, lístky kupujte na www.ticketstream.cz.