Paulie Garand - Retard. Sleduj making of video.

Paulieho klip Retard je díky zabedněnosti některých našich „fanoušků“ na Youtube dočasně nedostupný. Celou situaci se snažíme vyřešit, bohužel komunikace s Youtube klientskou podporou je dost komplikovaná a zdlouhavá. Než se nám podaří klip nahrát znovu, užijte si alespoň bonus v podobě Making of videa.

Videoklip Retard vzniknul v libereckém klubu Golf Bar, kde během natáčení probíhala oslava narozenin Paulieho kamaráda a grafika Lukáše Knota. Věříme, že spousta z vás si klip oblíbila hlavně kvůli retardovanosti jednotlivých vystupujících, takže prostřednictvím tohoto videa máte možnost nahlédnout do zákulisí této šílené party. O Making of záběry, stejně jako o natočení samotného videoklipu, se postarali Filip Jäschke a Martin Bidlo aka Burg Production.

Fanoušky z Liberce a okolí by taky mohlo zajímat, že právě v Golf Baru proběhne 26. října 2012 v rámci Čundr Country Tour oficiální křest desky V hlavní roli. Všechny vás tímto zveme a těšíme se. Doufáme, že proběhne ještě lepší party, než můžeš vidět v tomto videu.