Paulie Garand s posledním singlem z desky Molo

Chystaná deska Molo dvojice Paulie Garand & Kenny Rough je na spadnutí. První letošní release vydavatelství Ty Nikdy vyjde už v sobotu 1. března. A abychom vám naposled zkrátili čekání, tak po dříve zveřejněných singlech Kotvim, Manifest a La Familia přinášíme ten úplně poslední, kterým je skladba s titulním názvem Molo.


V singlu Molo vedle Paulieho s Kennym stojí také všem známý Ego ze slovenských Kontrafakt. Tomu jde v poslední době karta víc, než kdy jindy a dodanou slokou tak opět potvrdil svůj status jednoho z nejtalentovanějších rapperů v Československu. Kromě Ega se však můžete těšit i na další hosty, kterými jsou Rest, BoyBand (Boy Wonder + Idea), Supa, Jakub Děkan, Beef a Chris.

Právě teď to u Ty Nikdy funguje na 110%, ladí se poslední detaily a hrotí se dnem i nocí. Album Molo vychází tedy 1. března 2014 na iTunes. Ve fyzické podobě bude deska k dostání ve čtvrtek 6. března 2014 jak na eshopu, tak v kamenných prodejnách po celé republice. Všichni nedočkavci si navíc už teď mohou desku předobjednat > Molo předobjednávka.