Paulie Garand se hlásí se zfilmovaným Kevinem

Od vydání druhé Paulieho sólo desky pod Ty Nikdy s názvem V hlavní roli už uběhlo více než půl roku, to však nic nemění na tom, že album je stále aktuální. Fakt, že Paulie miluje kromě muziky i filmovou a videotvorbu všeho druhu není taky žádnou novinkou a tak pravděpodobně nikoho nepřekvapí informace, že nyní přinášíme již pátý videoklip ze zmíněné desky. Tentokrát se video zpracování dočkala úvodní skladba s názvem Kevin, která je oslavnou hymnou všech „béčkových“ filmů, které doprovázely Paulieho dětství. 

"Jako malej kreativní harant si člověk projde hodně obdobíma, zálibama, a někde se sem tam sekne. Dnešní caparti se ve většině případů sekaj u Facebooku, mozkový buňky odumíraj, tělo kyne a v pokoji je tuna smradu. Já se mimo jinejch věcí sekal s kámošema v gauči a sledoval Béčkový bijáky. Strašně nás to bavilo a myslim, že sme v naší věkový kategorii nebyli sami. Fenomén akčních béčkovejch filmů z 90.let byl boží a tohle je napůl recesivní a napůl béčkárny oslavující klip, kde se objevujou odkazy a hlášky i na jiný filmy a to jak v obraze, tak ve zvuku. Bicáky nenarostly, takže zůstávám pomyslnym Kevinem, co hledá zásadní nostalgický momenty a snaží se je přetavit do tvorby." Řekl o novém videoklipu autor skladby.


S tou mu na desce vypomohla Erika Fečová, která dodala doprovodné vokály. Beat pak připravil slovenský talent Peko. Co se týče samotného videoklipu, o jeho vizuální podobu se postarali pánové z Burg Production, kteří stojí například i za videoklipem na skladbu Retard pocházející z téže desky. Jak už navíc bývá zvykem, postprodukci a střih si vzal na starosti sám Paulie Garand.

Věříme, že Paulie není jediný, kdo strávil mládí u videa a že velká část fanoušků dokáže v textu najít taky sebe sama. Teď už ale zatáhněte žaluzie, připravte popcorn a užívejte nový videoklip.