Paulie Garand vysílá do světa svůj Manifest

Vydání společné desky dvojice Paulie Garand & Kenny Rough se opět o něco přiblížilo a ještě než se po novém roce dočkáme tohoto očekávaného počinu, budou nás její autoři pravidelně zásobovat ochutnávkami. Před čtvrt rokem byl vypuštěn první videosingl Kotvim, na který teď navazuje novinka jménem Manifest. A protože všichni víme, že Paulie je kromě muziky také zapálený filmař, tak se k singlu dočkáváme rovnou i videoklipu.


Skladba Manifest, ve které kromě ústřední dvojice hostuje liberecký kolega a mistr zábavy Jakub Děkan, je podle Paulieho slov „proslov k lidem, co sledujou mojí muziku. Ať už to sou mý fans, nebo haters. Je to upřímná message, která mapuje můj pohled na svět, ve kterym se pohybuju - a to je hudba.“ Co přesně je obsahem tohoto proslovu už však prozrazovat nebudeme, každý to může zjistit sám v přiloženém videoklipu. Ten natočili Paulieho dlouholetí spolupracovníci Jakub Šimůnek a Zdeněk Sopůšek aka Sentral Production.  Režii, scénář a střih si pohlídal stejně jako v řadě dalších videoklipů Paulie sám. Grafiku k Manifestu obstaralo grafické a kreativní studio Nopromo, které stojí například už za zpracováním předchozího singlu Kotvim.


Na vás tedy teď je vyhradit si 4 minuty života a v klidu si poslechnout a podívat se, co nám chce Paulie Garand svým Manifestem sdělit. Novou desku Paulie Garand & Kenny Rough očekávejte 1. 3. 2014 pod Ty Nikdy.