Paulie & Kenny mají hotovo. Deska Molo je venku.

Molo. To je název nové desky, kterou po více než půl roční práci vypouštějí z domovského přístavu Ty Nikdy Records Paulie Garand & Kenny Rough. Z alba jsme vám v průběhu několika uplynulých měsíců postupně dávali ochutnat prostřednictvím singlů Molo, La Familia, Manifest a Kotvim. Singly tedy již napověděly, jakým směrem se bude ústřední dvojice na svém novém počinu ubírat. A pokud vás nyní zajímá, jak zní zbytek desky, není nic jednoduššího, než pokračovat ve čtení.  


Koncepční album Molo se nese na vlnách aktuálních hudebních postupů, což mu však samozřejmě ani trochu neubírá na kvalitě a celkovém sdělení. V 15 skladbách se Paulie věnuje jak zážitkům, zkušenostem a situacím z vlastního života, tak příběhům ze svého okolí, které vyvažují celkový tématický základ desky. Kenny Rough zde navíc nijak nesekunduje, je plnohodnotným spoluautorem a opět tak dokazuje, že je momentálně v životní formě. Po zvukové stránce byla deska v těch nejlepších rukou – o finální mix a mastering se totiž postaral osvědčený mistr zvuku Ondřej Žatkuliak.

Na albu se nachází řada hostů. Jmenovitě to jsou kolegové z Ty Nikdy – BoyBand a Rest, dále pak Jakub Děkan, Supa, Ego, Beef a Chris. Jak už navíc bývá zvykem, k novému albu se váže taky Molo Tour 2014, která bude probíhat od března do května a Paulie s Kennym při ní zakotví ve 14 českých a slovenských městech. Veškeré termíny tour lze už teď najít v sekci Koncerty.


A teď konečně to nejdůležitější. Kde všude desku sehnat? Možností je spousta. Dneškem jsme spustili digitální distribuci skrze Ty Nikdy Bandcamp a Youtube kanál, kde je deska kompletně k poslechu a koupi. Během několika málo dnů bude album k zakoupení taky na iTunes a Google Play. Samozřejmě jsme však nezapomněli ani na fanoušky fyzických nosičů. Molo na CD bude dostupné od čtvrtku 6. března a to jak na Ty Nikdy eshopu, tak v kamenných prodejnách s muzikou po celé České republice. Deska Molo bude navíc k zakoupení na zmíněné Molo Tour 2014.

Nám už teď nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemný poslech, u kterého rozhodně nehrozí mořská nemoc. Uvidíme se na turné.