Paulie představuje poslední singl z chystané desky

Paulieho nová deska V hlavní roli se přiblížila skoro na dosah a očekávat ji můžete už ve čtvrtek 16. srpna 2012. Po dvou zveřejněných videoklipech V cizích rolích a Retard a singlu Du s větrem feat. Rest, přinášíme teď singl poslední. Ten vokálně doplňuje Paulieho liberecký kolega Jakub Děkan a jmenuje se Pavučina lží.

Singl je Paulieho osobní výpovědi k situaci, která nastala v jeho rodném městě Liberci. K osvětlení několika faktů přidává autor skladby následující text:

"Pavučina lží. Agitační song pro mý město, kterej v podstatě volně navazuje na Lipův track "Pozdravy z Liberce". Nejsem zas tak politickej pes, takže se dá píseň považovat spíš za zpověď. Miluju svou kotlinu, ale sou tu věci, který mě budou srát napořád, jako třeba srovnání se zemí Hubáčkova obchodního domu. Karel Hubáček - architekt, co projektoval Ještědskej vysílač a i tento OD Ještěd byla historická budova a architektonickej skvost. Ať už můžou bejt názory jakkoliv rozporuplný, stavba patřila neodpáratelně k Liberci a byla pro mě srdcem města, kde sem vyrost. Skladba se otírá i o jiný problémy, ale je to především reqiuem za "Žlutej úl". Na refrénu hostuje kamarád a libereckej talent Jakub Děkan."

Dodáváme, že singl Pavučina lží je jediná z 18 skladeb na desce, u které si obstaral produkci samotný Paulie.

Naposled taky připomínáme, že deska V hlavní roli vyjde ve čtvrtek 16. srpna a poprvé bude exkluzivně k dostání na Hip Hop Kempu, kde budeme mít vlastní Ty Nikdy stánek obsahující desky a merchandise. Zde bude kromě Paulieho sóla připraveno k prodeji taky album Fatte No More, které připravil DJ Fatte. Obě desky bude možno zakoupit buď zvlášť, nebo dohromady za zvýhodněnou cenu. Na tomto webu taky zítra (úterý 14. 8.) spustíme možnost předobjednávek obou zmíněných desek.

Na závěr ještě doporučujeme obsáhlý rozhovor s Pauliem, který vyšel na Bbaraku.

Užij si tedy singl a těš se na Paulieho sólo.