Poslechni si nové sloky od Resta

Představovat Resta na webu Ty Nikdy labelu asi nemá moc smysl. Pro mnoho fanoušků nejvíc talentovaný český rapper a zároveň autor desky Premiéra, která se před pár lety objevila jako blesk z čistého nebe a o které se dá bez nadsázky říct, že vrátila trueschool a boombap zvuk zpátky na mapu Československého rapu. Restovski se po Premiéře objevil hlavně na desce Label, ale zároveň taky jako host ve spoustě skladeb. No a pokud každou novou Restovu sloku slavíš víc než svoje narozeniny, tak tě dnes potěšíme rovnou dvojnásobně.

Prvním zářezem je politicky laděná skladba Řetězová reakce. Ta pochází z labelu Everydays, jehož šéf Oliver Lowe si přizval Resta spolu s Wutym a Resetem, aby přispěli svým názorem do odsýpajícího beatu, který má na svědomí producent Noetik a Richard Bezdek. Řetězovou reakci poslouchej na oficiálním Soundcloud profilu labelu Everydays.

 

Pokud by si ale raději slyšel Resta jak má celou skladbu jen pro sebe, tak by tě především mohlo zajímat Především… Tak se totiž jmenuje song, který Rest nahrál do beatu od mladého producenta Daliba, který nedávno vyhrál producentskou část contestu s názvem Hip Hop Olympiáda. O skladbě ti víc prozrazovat nebudeme, nejlíp bude, když si ji rovnou poslechneš. Právě teď máš šanci.


A na závěr ještě dodáme jednu decentní informaci o tom, že Rest, stejně jako Idea, Paulie a Gey, právě teď maká na svoji další sólo desce. Bližší informace budeme postupně zveřejňovat. Desku čekej zhruba na přelomu roku 2012/2013 plus minus pár gramů.