PRÁVĚ VYŠLO FATTEOVO ALBUM FADE IN.

DJ Fatte se vrací na mapu producentských alb a vypouští svůj dlouhoočekávaný album s názvem “Fade In”.  Po prvním instrumentálním albu “Což takhle dát si Tesař” z roku 2011 následovalo “Fatte No More” v roce 2012. Rok na to si řekl, že by to už asi chtělo hosty na mikrofon, tak přizpůsobil svůj materiál a vydal, společně s jeho top seznamem rapperů, album “Soundtrack”.

Streamuj album zde.

Kupuj album a merch na shopu

V mezipauzách stíhal zásobovat beatama hlavně jeho domácí stáj, kapelu IF. Rok 2015 patřil jejich “comebacku” s albem “Rap” a 2016 to bylo album “Stop Play”


Nápad na další producentskou desku vznikl přirozeně, stanovil se deadline a práce na albu začaly. Oslovit tolik MCs a dotáhnout celou věc do zdárného konce je někdy těžkým oříškem, ale všechno dopadlo podle představ. Na albu nechybí nikdo z Ty Nikdy label MCs, zároveň se Fatteovi podařilo spojit zajímavé kombinace na jeho beat - premiérově můžete slyšet Pil Cho s Gumbguem na společné věci. Za Bigg Boss kope Maniak, za Blakkwood records Refew, Fosco a Renne Dang, Dymer je Galaxia Y reprezentant, GR Team, Michajlov s Danielem nebo Delik taky nahráli sloky. Fatte dal prostor i méně frekventovaným jménům jako Tomba Bomba, Yoga Spank nebo Roseck. V poslední věci “Budoucnost” se s albem loučí Separ. Takže sestava vcelku silná, hlavně ale postavená na silných beatech. 

5. 4. Release party alba Praha, Merch Or Die

6. 4. Křest alba Praha, Rock Café

7. 4. Křest alba Brno, Melodka