První singl z nové Ty Nikdy desky + info o tour

Jak jsme psali ve včerejším blogu, tak se děje a my uveřejňujeme první singl a informace o připravované Ty Nikdy desce, která vyjde v březnu 2012, a ke které se bude vázat velké československé turné.

Deska začala vznikat na podzim 2011 a jedná se o první nosič, na kterém se podílí všech deset členů Ty Nikdy. Její název proto bude výstižný a jasný:Label. Album bude mít tři hlavní tahouny – IdeaRest a Paulie Garand. Prostor zde však budou mít i nováčci. Lyricky nezaměnitelný MC Gey a jediný slovenský zástupce - Boy Wonder, kteří se stali součástí vydavatelství až během procesu nahrávání. O hudbu se postarali všichni Ty Nikdy producenti – DJ FatteKenny RoughInphyDubasFNTM a Paulie Garand. Nahrávání a postprodukci má na starosti Ondřej Žatkuliak ve studiu Rooftop.

Jako první ochutnávku přinášíme singl s názvem Závist (produkce Kenny Rough), který by měl trochu odhalit, jak bude album Label zhruba znít. Nebude se jednat o klasický postup, kdy každý z rapperů bude mít svojí sloku, ale vše bude daleko více provázané a textově i technicky promyšlenější. Deska také bude mít, díky spoustě producentů a témat, různé nálady a polohy.

Jak je u Ty Nikdy zvykem, k nové desce jsme připravili i nové turné, které je v rámci České hip hopové scény poměrně unikátní – má totiž 22 zastávek. Na turné se můžou fanoušci těšit na společnou show, kterou obstará Idea, Rest, Paulie Garand, MC Gey a DJ Fatte.

Níže tedy poslouchej singl Závist a sleduj oficiální vizuál k tour, včetně jednotlivých zastávek. Všechny aktuální koncerty lze jednoduše najít zde.

Aktualizace: do tour nám přibyl ještě koncert: 20. 4. Mariánské Lázně / Na rampě

Aktualizace 2: sleduj nový singl Jsem Pro + další info o tour a chystané desce Label

Aktualizace 3: deska je hotová, sleduj bližší info Ty Nikdy - Label