REST & DJ WICH - TLAK

Po singlu “Tlak”, který tak trochu jako blesk z čistého nebe udeřil už před dvěma týdny, přichází dvojka Rest & DJ Wich se stejnojmenným albem. V minulosti tihle dva už stihli dát dohromady nejednu vydařenou spolupráci v podobě tracků jako ”Kredit“, “Mike Tyson“, nebo “Livin“. Bylo tedy jen otázkou času, kdy se dočkáme společného dlouhohrajícího formátu. A ten moment je konečně tu!

"Vítej, mam tady víc, než pár vět. Wich tady udělal víc, než beat..."I když se nápad na společnou desku začal rodit již mnohem dříve, nahrávací práce započaly až letos v lednu, téměř čtyři roky od vydání alba Restart. PřeTlak lyrického materiálu, který Restovski za tu dobu nashromáždil, se tak začal pozvolně usazovat do nezamněnitelných Wichových beatů, oscilujících od moderních vibes až k syrové boombapové tvrdosti tracku "Nech Bejt", odkazujím na nejslavnější doby Cypress Hill, či House of Pain. "Tohle není jen inspirace, tohle je pocta legendám", dodává k této hymně Wich.Rest
opět představuje přehlídku flows a punchlines, co vystřelují lidi z bot a nekompromisní diktát, který bez problému utáhne celou desku od začátku do konce. V několika skladbách se ale rozhodl o prostor na micu přece jen rozdělit a do těchto vzácných míst dodali své mocné featuringy Kato z Prago Union, nová pražská škola Strýc Nory & Pain a.k.a. Malej Zee, vládce brněnské scény Michajlov a funkmaster 7krát3.Na závěr jen dodejme, že společná Rest & DJ Wich tour k albu na sebe nenechá dlouho čekat. Vidíme se v klubech na jaře 2023!

Album Tlak na YouTube | Spotify | CD | ostatní platformy