Rest je Sklerotik. Poslouchej nový singl.

Majitel největších plic planety Rest, který spolu s DJ Fattem před více než dvěma lety vydal veleúspěšnou desku Premiéra, se hlásí s novým materiálem. Tím je skladba s názvem Sklerotik, která je zároveň už druhým singlem z chystané desky. Na té se momentálně dnem i nocí aktivně pracuje a vše prozatím nasvědčuje tomu, že světlo světa spatří na přelomu září a října 2013.

Už první singl Blázen naznačil, kterou cestou se u druhé desky Resta s DJ Fattem půjde a aktuální skladba Sklerotik vše jen potvrzuje. Není se vůbec třeba obávat odklonění od stylu, díky kterému si tito trueschool pionýři získali srdce tisíců fanoušků v Čechách i na Slovensku. Ryzí boombap zvuk, který šlape jako nikdy předtím si i dnes v aktuální záplavě trendů pořád dokáže najít svoje místo na slunci.


Samotná deska je v současné době ve stádiu nahrávání a postprodukce, podle posledních zpráv je ve studiu Rooftop u Ondry Žatkuliaka nahraná zhruba polovina materiálu. Druhá polovina se doladí během letních prázdnin tak, aby v září, nejpozději v říjnu, už mohla putovat do vašich aut, iPodů a podobně. Před vydáním se pak můžete těšit ještě na jeden singl, videoklip a hlavně na postupné zveřejňování všech detailů.

Teď už ale užívejte Sklerotika a nezapomeňte, nová deska Rest & DJ Fatte už za několik měsíců.