RYTMUS A PIL C V NOVÉM KLIPU PAULIEHO GARANDA

Paulie Garand a DJ Wich vydávají v pořadí už šestý singl ze svého společného alba Mezi Prsty. Ve videu Forma, které natočilo nekompromisní slovenské duo Mystika Produkt, se objeví také oba hosté z tracku – Pil C a Rytmus


Své o tom už ví i Rytmus, kterého autoři videa neváhali v klipu ukřižovat. Izolepou, na parkety. Pro klipy Mystika Produkt je také charakteristický důraz na výběr specifických lokací, tentokrát se natáčelo v ateliéru jednoho z nejvýznamnějších umělců slovenské nové vlny, Andreje Dúbravského. Ve videu se tak objeví i jeho obrazy, o které je zájem po celém světě. 


Po nucené přestávce způsobené koronakrizí už Paulie Garand začíná také opět koncertovat. Společně s DJ Wichem mimo jiné vystoupí 28. srpna na Ty Nikdy Label Open Air na pražském Výstavišti. Známé je už také datum jeho velkého koncertu v Lucerně, který se měl původně konat na jaře. Oslava desátého výročí vydání Paulieho první sólovky Harant se uskuteční 10. září. Ten samý měsíc má Paulie Garand ještě na programu vystoupení na Majálesech v Hradci Králově, Brně a Praze, které se kvůli koronakrizi letos místo v květnu konají až v září.