Ty Nikdy - Jsem pro. Druhý singl z desky Label.

Po prvním singlu Závist nahazujeme druhý singl z chystané desky Label. Ten se jmenuje Jsem pro a produkci si tentokrát vzal na starost DJ Fatte.  Na rozdíl od Závisti se v novém songu představí všichni aktivní Ty Nikdy rappeři – tj. IdeaRestPaulie GarandMC Gey a slovenská posila Boy Wonder.  Připravovaná deska, na které se podílí všichni členové vydavatelství, vyjde ve čtvrtek 15. 3. 2012.

K nové desce jsme naplánovali Ty Nikdy Label Tour, na které se můžete těšit na speciální show. Tu obstará Idea, Rest, Paulie Garand, MC Gey a DJ Fatte. Tour bude mít více než 20 českých a slovenských zastávek a bude probíhat od 10. 3. do 26. 5. 2012.  Všechny termíny sledujte v sekci Koncerty. Samotná deska Label vyjde 15. 3. a přesně v tento den proběhne v pražské pobočce shopu Queens (Praha, U půjčovný 6) release party. Na té bude nové album poprvé exkluzivně k dostání a taky zde proběhne koncert a autogramiáda členů labelu. Od 16. 3. pak bude deska k dostání na našem eshopu. Jak tomu bylo i u předchozích nosičů, tak na shopu bude možnost si desku předobjednat. Tyto předobjednávky budou fungovat od 7. 3.

K nové desce a turné bude k dostání taky nový merchandise v podobě speciálních tour triček a velice oblíbených triček „Hatertainment“ s barevným logem. Trika bude spolu s deskou možnost koupit jak na eshopu, tak na všech zastávkách turné.  

Ještě před vydáním desky Label zveřejníme videoklip, který je právě teď ve stádiu postprodukce. Bližší informace už za pár dnů.

Aktualizace: deska je hotová, sleduj bližší info Ty Nikdy - Label