Ty Nikdy label Tour 2011! První informace.

Blíží se konec roku a s ním i další velká Ty Nikdy label tour. Přečti si vyjádření, které napsal šéf labelu Idea a ve kterém se dozvíš všechny důležité informace.

„Rok 2010 byl pro label TyNikdy přelomový. Vyšlo spoustu nosičů a v podstatě se úspěšný rok zakončil prvním oficiálním společným label turné. Možnost vidět label pohromadě přilákala spousty lidí a to nás donutilo k jediné věci - celou věc zopakovat tento listopad a prosinec - a tím tak zakončit koncertní sezónu roku 2011.

Idea, Rest, Paulie Garand, DJ Fatte a DJ FNTM se vydávají na společnou tour se spoustou československých zastávek. Nebude chybět prodej triček a desek přímo od vystupujících, dlouhá společná live show 3 MCs, které bude krýt DJ Fatte. Jako support DJ zahraje producent FNTM, takže prakticky celý večer bude pod taktovkou labelu. 

Zkontroluj seznam zastávek a přijď podpořit label a poslechnout oblíbené hity.“

Aktualizace: na některých zastávkách v rámci tour vystoupí také MC Gey, který představí svoji novou desku s DJ Fattem Imaginarium naprosto běžných podivností. ZDE je více informací o desce.

11.11. Nový Jičín / MH

12.11. Martin (SK) / FBC Club

19.11. Praha / Rock Café (& Gey)

25.11. Lysá nad Labem / Calypsso (& Gey)

26.11. Ústí / Blue Café 

2.12. Třebíč / Roxy Club (& Gey)

9.12. Třinec / Barrocko (& Gey)

16.12. Louny / Imperium

17.12. Police nad Metují / Zděřina Music Hall (& Gey)

23.12. Olomouc / S-Cube (& Gey)

26.12. Prešov (SK) / U Ponča

27.12. Sedlčany / Pohoda (& Gey)