Ty Nikdy - Závist. Nové video z desky Label.

Společná deska Label je na světě už skoro dva měsíce, ale to v žádném případě není důvod, aby se na ni zapomnělo. K desce pořád jedeme velkou Ty Nikdy Label Tour, která potrvá ještě během celého května. Ti z vás, kteří jste některou ze zastávek turné navštívili, tak víte, že show vždy otevíráme hitem Závist (produkce Kenny Rough). No a právě ten se teď dočkal vizuálního ztvárnění.

Videoklip na skladbu, která je o snad nejrozšířenější lidské vlastnosti, se natáčel před třemi týdny v prostoru kulturního centra 101010 Vratislavice v blízkosti města Liberec. O kameru se postaral Marek Dvořák (ten dřív natočil například dva klipy pro IdeaFatte – Mezitím a legendární Máme vás RMX s hubeným Fattem) a střih a postprodukci má na svědomí Paulie Garand. Pro klip jsme zvolili jednoduchý a čistý vizuální styl, který koresponduje s konceptem a vizuálem obalu desky Label. 

Závist ale není posledním klipem z alba. V současné době totiž připravujeme video na skladbu Horolezci, ve které se objeví všech pět Ty Nikdy rapperů – Idea, Rest, Paulie, MC Gey a Boy Wonder. Už teď se těšíme na natáčení. Takže níže sleduj video, bav se a nezáviď.