Vánoce neexistujou. Nový merch skladem.

Blíží se Vánoce a většina z vás určitě na poslední chvíli dohání to, co posledních pár měsíců ignorovala. Jeden občas neví, co by sám chtěl, natož aby vymýšlel, jak obdarovat lidi kolem sebe. Pokud tedy stejně jako my trochu tápete, tak pro vás možná máme řešení. Právě dnes jsme totiž provedli aktualizaci skladu, takže na našem eshopu najdete 6 nových druhů Ty Nikdy trik a jako bonus taky zimní kulichy.


Z triček jsme pro vás konkrétně připravili neobnositelný Hatertainment doplněný stále oblíbenějším motivem Japan. Jako novinku tentokrát představujeme návrat do dětských videoherních let v podobě 8bit designu Mozaik. Kulichy máme ve třech barevných kombinacích s malou nášivkou se znakem labelu.

Upozorňujeme navíc, že pokud chcete, aby vám zboží dorazilo do Vánoc, je třeba ho objednat nejpozději v pátek 20. prosince ráno. Během pátku totiž odesíláme poslední předvánoční várku. Pokud objednáte později, dorazí vám zboží až po novém roce. Veškerý aktuální merchandise a desky najdete samozřejmě klasicky na tynikdy.cz/shop.